• מדריך קידום אתרים - מקום ראשון בגוגל

  SEO972 קידום אתרים אם פניתם למקדם אתרים ואתם מתכוונים לשלם לו ממיטב כספכם, לגיטימי שתרצו את הטוב ביותר. ומה זה הטוב ביותר? להיות התוצאה הראשונה בגוגל כמובן! יהיו מקדמי אתרים שיבטיחו כי זה אפשרי, אך כל מקדם אתרים שמכבד את עצמו יסביר לכם מדוע הבטחה כזו אינה מציאותית. אל תסמכו על מי שמבטיח לכם את הדירוג הראשון בגוגל, הבטחות אלו בדרך כלל לא יעמדו במבחן הזמן.

  לפי הצהרה רשמית מטעם גוגל אף אחד לא יכול להבטיח לספק לאתרכם את הדירוג הראשון בגוגל משתי סיבות:

  1. הדינאמיות של השוק – מי שמציע לכם את הדירוג העליון בגוגל טוען למעשה שהוא יכול לחזות מראש את כל השינויים בשוק. ברור שאין זה אפשרי. עוד לא נולד האדם שיכול לראות את העתיד ולדעת אילו אתרים יפתחו וייסגרו ואיזה אתר יעבור תהליך קידום אינטנסיבי וישנה את מפת השוק. מקדם אתרים מקצועי ואחראי לא ינסה למכור לכם לוקשים כמו סוכן מכירות חלקלק, ולא יבטיח לכם דברים שאינו יכול להשיג בוודאות. תשובה אחראית תהיה למעשה הערכת מצב ריאלית שתכלול תהליך עבודה מתוכנן ולו"ז, והערכת תסריטים אופטימיים ופסימיים. בהינתן כל המידע תוכלו לעשות את הבחירה המחושבת והלוגית.

  2. הדינאמיות של האלגוריתם – אלגוריתם החיפוש של כל מנוע חיפוש, במיוחד גוגל, משתנה ללא הרף לטובת שיפור איכות התוצאות המתקבלות וניפוי אתרים שמשתמשים ב"טריקים" שונים לטובת העלאת הדירוג שלהם בצורה מלאכותית. בשנים האחרונות גוגל ביצעה שינויים תכופים למדי באלגוריתם החיפוש שלה. אמנם אם מצייתים לדרישות המהותיות והעיקריות של גוגל, שינויים אלו לא אמורים להשפיע באופן מהותי על דירוג האתר, וניתן להשיג זאת באמצעות קידום אתרים מקצועי ונכון. אך למרות זאת, השינויים כן מתחוללים ויש להם השפעה על דירוג האתר. לכן מקדם אתרים לא יכול לחזות שינויים אלו מראש ולהסתגל אליהם טרם הם קרו על מנת לשמור על המקום הראשון בגוגל.

  בצוות SEO972 עובדים מקדמי אתרים מקצועיים ומנוסים המתגאים באחוז גבוהה של קידום אתרים לעמוד התוצאות הראשון של גוגל במאות עבודות קידום אתרים שנעשו. ועדיין, גם אנו נמנעים מניפוח ציפיות בתחילת התהליך על מנת שלא יסתיים באכזבה. אתיקת העבודה שלנו מובילה אותנו להעדיף תהליך קידום אתרים אמין, מתמיד ובהיר על פני הבטחות שווא וציפיות מוגזמות.

  וכמובן שיש לזכור, לכל תהליך קידום אתרים – גם אם לא מגיעים למקום הראשון בגוגל, ערך מוסף לעסק. שיפור דירוג האתר לעמוד הראשון או לכמה התוצאות העליונות מלבד הראשונה גם הם פותחים הזדמנויות רווח משמעויות עבור העסק. אם החלטתם לבצע קידום לאתר שלכם, חשוב שתגיעו עם מטרות מוגדרות ויעדים ריאליים. כמו כן כדאי לזכור שיש תמונה מלאה – מיליוני גולשים שמבצעים מיליוני חיפושים באמצעות אינספור מילות מפתח. להתמקד במטרה צרה מדי של מקום ראשון בגוגל עבור מילת מפתח אחת אינה בהכרח הסוד להצלחת האתר שלכם.

  לחברת SEO972 ניסיון מוכח בתחום, תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך וצור איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר בחינם לקידום האתר שלך!
  Tags: מקום ראשון בגוגל