• איך להשיג קישורים איכותיים לאתר

  SEO972 קידום אתרים עיקר אלגוריתם החיפוש של גוגל מתבסס על הקישורים הנכנסים לאתר והאיכות שלהם. משקל רב מיוחס לקישורים לאתר המופיעים באתרים בעלי זיקה לתוכן בו עוסק האתר מאשר אתרים שאין להם קשר לעולם תוכן זה. תם עידן חוות הקישורים, שהפכו למעשה לסוג של דואר זבל בעיני מנועי החיפוש. באופן רשמי גוגל מזהירה כי יצירת קישורים מלאכותיים מאיכות נמוכה תפגע בדירוג של האתר בתוצאות החיפוש. מטרת מנועי החיפוש, ביניהם גוגל, להציג לגולשים אתרים איכותיים בעלי תוכן רלוונטי, ולמנוע מקידום אתרים מלאכותי לפגוע באיכות התוצאות.

  מנועי החיפוש מגדירים את איכות האתר בהתאם למאפיינים שונים במטרה לקבוע באילו אתרים יש מידע רלוונטי ומעניין לגולשים, ואילו אתרים הגולשים עוזבים במהרה ויש להוריד את הדירוג שלהם.

  אחת השיטות להשיג קישורים מאתרים איכותיים היא פרסום מאמרים. ישנם אתרים ופורומים לפרסום מאמרים מקצועיים באופן חופשי, והם מקשרים לאתר ממנו התוכן הגיע. השיטה תייצר לאורך זמן תנועת גולשים שראו את המאמר ורוצים לקרוא עוד באותו עולם תוכן. החיסרון בשיטה זו הוא שפרסום המאמר באתר כמתואר מצריכה מהיוצר לוותר על זכויות היוצרים ולהיחשף להעתקת תכנים ע"י בעלי אתרים אחרים, עם ההגבלה של שמירה על שלמותו של התוכן, הלינקים והקרדיט כפי שפורסמו. היתרון – היוצר משיג פרסום למאמר וכן מגדיל את כמות הקישורים האיכותיים לאתרו.

  אפשרות אחרת ליצירת קישורים איכותיים לאתר היא השתתפות בפורומים או בלוגים העוסקים באותו עולם התוכן של האתר. כמו כן, פעילות ברשתות חברתיות דוגמת פייסבוק יכולה לסייע למטרה זו.

  השגת קישורים איכותיים לאתר היא דרך פעולה שלאורך זמן תייצר תנועת גולשים רציפה ועלייה בדירוגים במנועי החיפוש. זוהי אסטרטגיה שדורשת זמן והתמדה, וקיצורי דרך כמו רכישת לינקים תוצאתם הורדת דירוגים שכן מנועי החיפוש כבר למדו לזהות פעולות כאלו. סבלנות היא מילת המפתח, והמקצוענים יודעים להגיד בוודאות כי הסבלנות משתלמת בתחום קידום האתרים.

  עדיין יש לך שאלות? אנחנו ב-SEO972 נשמח להעמיד לרשותך את הניסיון הרב שצברנו בתחום ניהול האתרים ומקצועיות צוות העובדים שלנו – צור קשר עוד היום לייעוץ וקבלת הצעות מחיר!

  לחברת SEO972 ניסיון מוכח בתחום, תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך וצור איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר בחינם לקידום האתר שלך!
  Tags: קישורים לאתר, קידום חינם, הפצת מאמרים, רישום באינדקסים