• כיצד בוחרים חברה לקידום אתרים?

  חברת קידום אתרים חברה טובה לקידום אתרים אינה צריכה לפרסם את עצמה בדרכים שונות באינטרנט, מלבד להופיע בדירוגים גבוהים במנועי החיפוש.
  ולכן תימנע מכל חברה לקידום אתרים שמפרסמת עצמה ברישומי ה-PPC. באופן אידיאלי היינו ממליצים על חברת קידום אתרים שמופיע בדירוג גבוה במנוע החיפוש עם מילות מפתח כמו "אופטימיזציה מנוע חיפוש". אך כמה מהן השתמשו ב"טקטיקות לא אתיות" שלא מתקבלות בעין יפה. מצד שני כל חברה שלוקחת סיכונים כאלו אוטומטית נזרקת ממנועי חיפוש העיקריים כמו גוגל לדוגמה. בד בבד עם חברה כלשהי משתמשת בטקטיקות לא אתיות באתר הפרטי שלהן ממליצים לא לעשות זאת, מאחר וגוגל תמחק גם אותן באופן אוטומטי.

  לכן הבחירה הטובה ביותר למצאו חברות לקידום אתרים טובים ממש בעמודים הראשונים של חיפוש מנוע העיקריים, כי אז כבר מובטחת לך שדרכי הפעולה שלהן אתיות.

  ישנן עוד גורמים נוספים לבחירת חברת קידום אתרים כמו:
  - האם החברה תביא עימה המלצות או דוגמאות לאתרים באינטרנט?
  - האם החברה מחויבת בחוזים ארוכי טווח? חברות טובות לקידום אתרים לא צריכות חוזים כאלו.
  - האם לאותה חברה שהיא אמורה להיות טובה בקידום אתרים ישנן לקוחות ותיקים?
  - כיצד מצבו של האתר של אותה חברת קידום אתרים, והאם החברה עצמה מטפלת באתר הזה? קצת מוזר כאשר מגלים שהחברות לקודם אתרים ה"כביכול מובילים" מעסיקים שירותי גופים חיצוניים לטפל באתר של אותה חברה לקידום אתרים.
  האם האתר של אותה חברה לקידום אתרים הוחרם אי פעם על ידי מנועי החיפוש? כדי לגלות זאת תקליד את שם החברה לקידום אתרים בגוגל, ואחר מכן המילה "הוחרם". אם חברה לקידום אתרים נותנת שאתר שלו תוחרם האם ניתן לסמוך עליה, האם בכלל כדאי להעסיק את שירותיה?
  - האם לקוחות קודמים חיוו בעיות עם החברה לקידום אתרים הפוטנציאלית שאתה עומד להעסיק את שירותיה? כדי לגלות זאת שוב תקליד שם החברה, ולאחר מכן "בעיות" ותגלה מיד מתגובות הלקוחות שהעסיקו את שירותיה של החברה הזו. יתכן שכמה מהתגובות הן לא הוגנות הרי תמיד יש לקוחות ששום דבר לא מספק אותן. אך אם תמצא יותר מידי תגובות שליליות זה אמור לאותת לך שמשהו לא בסדר בחברה הזאת. וכן זוהי אות להזהרה האמור לעורר דאגה אצלך לגבי האם בחרת נכון את החברה לקידום האתרים עבורך?

  אופטימיזציה חיפושי המנוע: מטרתה Seo972 לעשות המקסימום שביכולה לבנות אסטרטגיות לאופטימיזציה חיפושי המנוע כדי שהחברה שלך תגיע לדירוגים גבוהים. גולשים מחפשים מידע על כל דבר, וסביר להניח שלרוב יסתכלו במנועי חיפוש העיקריים ובעמודים הראשונים. אך אם חברת הקידום לאתרים לא עושה את עבודתה במקצועיות כאשר מנועי החיפוש כמו גוגל, Yahoo, ו-בינג מגדירים לפי גורמים שונים את האתרים אין סיכוי רב שתופיע בעמודים הראשונים של מנועי חיפוש הללו. חברת Seo972 מתמקדת בכך שתבנה את האתר שלך לפי קריטריונים שונים, ותבנה את האסטרטגיות שיווק המתאימות בשביל שיהיה סיכוי רב להגעתך לדירוגים הגבוהים.

  אנו בחברה שלנו לקידום אתרים Seo972 מתאימים כל פתרון לאופטימיזציה של אתר אינטרנט כדי לשקף את הצרכים האישיים שלכם כחברה. בזמן שכל פרויקט דורש גישות מוכחות אנו לא מפחדים לנצל את מקסימום היכולת שלנו ולעמול קשה. עבודתנו באמצעות קווי יסוד נכונים וכך אנו מצליחים, בזמן שחברות לקידום אתרים אחרות נכשלים. סוד המקצועיות שלנו שאנו תמיד חופרים עמוק יותר מהמתחרים שלנו. בכך טמונה המקצועיות שלנו בעבודה יסודית, ומעמיקה, ולכן לקוחותינו מרוצים, ואנו מצליחים להישאר בין החברות המובילים בתחום.