• קידום ממומן (PPC) באמצעות אדוורדס

  SEO972 קידום ממומן PPC המפתח לפרסום מוצלח הוא מציאת הדרך בה ניתן להעביר את המידע שלך ועלייך לכמה שיותר אנשים, ובאותו זמן לצמצם את הוצאות מסע הפרסום למינימום האפשרי. קידום ממומן הוא אחת מהדרכים הקלות ביותר לנתב גולשים לאתר האינטרנט שלכם ולהניב רווחים משיווק האתר שלכם. קידום ממומן באמצעות אדוורדס של גוגל הוא אחת מהשיטות הפופולריות ביותר של קידום ממומן, גם בזכות הפופולריות של גוגל, וגם בזכות כך ששיטה זו מאפשרת לכם לשלוט בהוצאות שלכם, על-ידי הצבת תקרת יעד יומית לכל מודעה. חברות שמשתמשות בקידום ממומן, משלמות בעבור מודעה רק כאשר מישהו לוחץ עליה ומבקר באתר החברה. מודעות החברה יכולות להופיע בדפי תוצאות מנועי החיפוש או באתרים שמציגים תוכן אשר מזוהה כחומר דומה לזה שאתר החברה מציע.

  המחיר שמשלמים בעבור כל הקלקה על מודעה, תלוי באיזו הצעת מחיר אתם מוכנים לתת למילות המפתח שבחרתם. ככל שהמחיר שתשלמו בעבור מילות המפתח שלכם יהיה גבוה יותר, כך ישנו סיכוי גבוה יותר שגוגל תפרסם את המודעה שלכם בראשית העמוד. ככל שהמיקום של המודעה שלכם יהיה טוב יותר, כך גדלים הסיכויים שאתר החברה ייחשף בפני יותר גולשים. שימוש נכון בקידום ממומן יכול להפוך את מספר הגולשים ההולך וגדל למספר הולך וגדל של לקוחות משלמים.

  דרכים אחרות בהן אדוורדס של גוגל יכולות לעזור לכם

  אדוורדס של גוגל הן לא רק כלי בו משתמשים בקידום ממומן, אלא גם דרך מעולה לחשוף את האתר שלכם באינטרנט. אפשר להשיג מידע על אדוורדס של גוגל בכל דפי תוצאות מנועי החיפוש, תחת הקישור Advertising Programs (בתחתית העמוד). הצעת מחיר גבוהה למילות מפתח מרכזיות, תביא לחשיפה מוגברת של האתר שלכם, כאשר מישהו משתמש במילות המפתח הללו כמילות החיפוש שלו בזמן שהוא משתמש במנוע החיפוש של גוגל.

  כיצד ליצור ולנהל את האדוורדס שלכם

  שימוש באדוורדס ככלי לקידום ממומן זה דבר פשוט ונוח לניהול. פותחים חשבון, בוחרים מילות מפתח, כותבים את המודעה ואז נותנים הצעת מחיר עבור כל הקלקה ומציבים תקרת יעד יומית למודעה. אתם יכולים להחליט אם אתם רוצים שהמודעות שלכם יופיעו רק בדפי החיפוש של גוגל (Search Network), שיופיעו באתרים אחרים (Google AdSense) או גם וגם. אתם גם יכולים לבחור אתרים ספציפיים בהם אתם מעוניינים שהמודעות שלכם יופיעו. המודעות שלכם צריכות לקבל אישור מגוגל, אבל תהליך קבלת האישור ופרסום המודעה ברשת מתבצע מאוד מהר. כמו כן, ישנם הרבה אתרים שרוצים לארח את המודעות שלכם ולפרסם אותם אצלם, מכיוון שלאחרונה שימוש ב- Google AdSense הפך להיות דרך פופולרית נוספת להרוויח כסף. כאשר אתם מפרסמים את המודעה שלכם באתר אחר ומשתמשים באדוורדס של גוגל, בכל פעם שמישהו מקליק על המודעה שלכם, חלק מן הסכום שאתם משלמים בעבור הקלקה, הולך לאתר המארח דרך Google AdSense.

  SEO972 עוזרים לכם לנהל את האדוורדס שלכם

  אם אתם מחפשים חברה אשר מתמחה בניהול אדוורדס, אשר מקשיבה ללקוחות שלה, אשר מתקשרת איתם ומתאימה להם באופן אישי ופרטני אטרטגיית פעולה, אז הגעתם למקום הנכון. חברת SEO972 תהפוך את הקידום הממומן של האתר שלכם לכלי רווחי ומשתלם בידיים שלכם.