• חמשת טעויות קידום האתרים הגדולות שמורידות את הדירוג שלך

  SEO972 קידום אתרים קידום אתרים היא הטכניקה באמצעותה האתר נעשה יעיל יותר כך שמושג שיפור בדירוג במנוע החיפוש שמביא לתנועת גולשים גדולה יותר. ישנם מספר סוגים של קידום אתרים, וחשוב לעבוד נכון בהתאם לקווים המנחים של מנועי חיפוש על מנת להבטיח דירוגים טובים, וכן למנוע מהאתר שלך להיכנס לרשימה השחורה.

  להלן מספר טעויות נפוצות הנעשות בעת שימוש בטכניקות קידום אתרים:

  • אופטימיזציה של תוכן אינה הסוף – מעצם הגדרתה, הרבה אנשים מניחים כי מספיק לשנות את התוכן של האתר על מנת להבטיח דירוגים טובים יותר, אך זה מוטעה ביותר. שינוי ואופטימיזציה של תוכן האתר הם רק תחילתו של תהליך קידום האתר. לאחר מכן האתר צריך להיות מקושר לאתרים דומים אחרים, יש להוסיפו לאינדקס אתרים, אמורים להיווצר קישורים נכנסים (Backlinks), והדירוג הגבוה יותר של האתר יהיה תוצאה של מכלול התהליך השלם הנ"ל, ולא כתוצאה משינוי התוכן בלבד.
  • שימוש במערכת ניהול תוכן (CMS) גרועה – שימוש במערכת ניהול תוכן שאינה אופטימאלית לעכבישים של מנועי חיפוש הינה טעות נוספת שמביאה לנפילה בדירוגים של האתר. מערכות ניהול תוכן מסוימות לא מאפשרות גישה נוחה לשינוי הכותרת או תגי המטא, וזה משפיע הרבה מאוד על הדירוגים.
  • איכות תנועת הגולשים – גורם חשוב להצלחתו של עסק מקוון הוא איכות תנועת הגולשים הנכנסת לאתר. אין שום תועלת בכך שישנם הרבה צופים באתר שעוזבים אחרי שראו את דף הבית. ישנן מספר תוכנות אנליטיות שינתחו ויאפשרו לך לגלות היכן הגולשים שלך נוטשים וכמה זמן הם בילו באתר שלך. אם המבקרים שלך עוזבים לאחר דף הבית ומבלים מעט מאוד זמן באתר שלך, אזי קידום האתר עשה עבודה גרועה למדי וכנראה האופטימיזציה נעשתה עבור מילות המפתח הלא נכונות, שכן רוב הגולשים עוזבים לאחר דף הבית כיוון שהבינו שזה לא מה שהם חיפשו כשנכנסו לאתר.
  • יש חשיבות גם לעמודים הפנימיים – הרבה מבעלי העסקים המקוונים ואנשי קידום אתרים מניחים כי מספיק לעשות אופטימיזציה לדף הבית של האתר בלבד. אך זוהי טעות. העמודים הפנימיים חשובים באותה המידה וגם הם יכולים להכניס הרבה מאוד תנועת גולשים לאתר. אז, אל נא תזניח אף אחד מהעמודים באתר שלך. כל אחד מהעמודים, ראשי או לא, חשוב באותה המידה.
  • בנה אתר ראוותני במיוחד – אתר עם הרבה תמונות ותוכן פלאש יהיה אהוב על המבקרים. זה מוסיף לצבעוניות ולחן של האתר. אך אלו שנואים על מנועי החיפוש, הם מעדיפים טקסט HTML פשוט. האלגוריתמים של מנועי החיפוש משתפרים ביחס לפירוש נכון של פלאש ותמונות, אך עדין הרבה יותר פשוט עבורם לקרוא ולהכניס לאינדקס תוכן שהוא בצורת טקסט. אז, או שתבנה את כל התוכן של האתר מטקסט ותמונות, או שתבטיח תמהיל בריא של טקסט, תמונות ופלאש.
  מתוארות לעיל כמה מהטעויות הנפוצות שנעשות בעת ביצוע קידום לאתר לטובת שיפור הדירוגים. פעילות בהתאם להרגלים טובים של קידום אתרים והימנעות מטעויות יסייעו להבטיח תנועת גולשים איכותית ובריאה לאתר.

  לחברת SEO972 ניסיון מוכח בתחום, תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך וצור איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר בחינם לקידום האתר שלך!
  Tags: טעויות קידום אתרים נפוצות
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לקידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:

מדריך קידום אתרים

חדשות קידום אתרים

 • עדכון פנדה 3.3

  3.03.12

  גוגל הודיעה היום על עדכון נוסף של פנדה, ובספירה הלא רשמית הוא נחשב לעדכון מספר 3.3. העדכון כעצמו לא משמעותי במיוחד ומעדכן את בסיס הנתונים של פנדה, בדיוק כמו העדכון הקודם – 3.2, אבל דווקא אחת ההכרזות המשניות של החברה היא זו שעלולה לעורר סערה.

 • עמודים מקושרים בין פייסבוק לבינג (Search Engine Land)

  24.2.12

  נראה שמיקרוסופט לא נשארת חייבת ומהדקת את שיתוף הפעולה עם פייסבוק, ממש כמו שגוגל החלה למזג את גוגל פלוס עם מנוע החיפוש שלה. מעתה, כל משתמש בפייסבוק יוכל לקשר לפרופיל שלו דפים מרחבי הרשת אשר יופיעו מתחת לפרופיל הפייסבוק שלו בתוצאות החיפוש של בינג, מעין Sitelinks פרטיים לכל משתמש בפייסבוק.