• קידום אתרים חינם - רישום אתרים באינדקסים וספריות רשת

  SEO972 קידום אתרים רישום לאינדקסים הוא כלי ידוע בעלות נמוכה ובעל יעילות גבוהה לחיזוק נוכחותך ברשת. קיים מגוון רחב של אינדקסים זמינים, ביניהם Yahoo, MSN, תפוז, נענע, וואלה ועוד. ישנם אינדקסים כללים וישנם אינדקסים מוכוונים לתחומים ספציפיים. כיוון שרוב תנועת הגולשים לאתר מגיעה מאינדקסים ומנועי חיפוש, חשוב לדאוג לכך שהאתר יופיע בהם, וככל שדירוגו יהיה גבוה יותר גם תנועת הגולשים אליו תהיה טובה יותר.

  מלבד קידום האתר במנועי חיפוש, מומלץ לא להזניח את הרישום לאינדקסים. חשוב להבחין כי מנוע חיפוש, לדוגמא גוגל, מקטלג את המידע באמצעות חיפוש ע"י רובוט ברחבי האינטרנט. אינדקסים לעומת זאת, הם אתרי אינטרנט המכילים רשימת לינקים. באינדקס קטלוג המידע נעשה באופן ידני בעת הרישום ע"י בן אדם. רישום לאינדקסים רבים ככל האפשר משפר את מעמדו ברחבי רשת האינטרנט וגם משפיע על הדירוג שלו במנועי חיפוש.

  כיוון שאינדקסים לרוב מחולקים לפי קטגוריות, חשוב בעת רישום ידני לבחור את הקטגוריה הנכונה אליה רוצים להוסיף את האתר. כמו כן, בעת הרישום יש לתת תשומת לב למילוי כל פרטי האתר בצורה נאותה, ובמיוחד לתת דגש על תיאור האתר. התיאור צריך לכלול גם את המסר המרכזי שרוצים להעביר וגם מילות מפתח שרוצים לקדם. כיוון שקיים ברשת מספר אינדקסים גדול מאוד, אנו ממליצים לתעד באופן מדויק את האינדקסים אליהם בוצע רישום האתר וכן לנהל רשימה של אינדקסים נוספים אליהם יש כוונה להירשם מאוחר יותר.

  לרוב ניתן להירשם לאינדקסים בחינם, אך ניתן להבטיח רישום מהיר יותר במיקום טוב יותר תמורת תשלום. ישנן מספר דרכים להירשם לאינדקסים, ביניהם רישום ידני באינדקסים מסוימים, שימוש בתוכנת רישום מני הרבות המוצעות בשוק, פנייה לחברה מקצועית העוסקת בתחום וכו'.

  בתחום קידום האתר במנועי חיפוש, אחד מהגורמים החשובים ביותר המשפיעים על הדירוג של האתר בתוצאות בחיפוש הוא מספר הלינקים המפנים אליו. היום ישנם מקרים רבים של חילופי לינקים בין אתרים וקיימות אף תוכנות ליצירת חילופי הלינקים אוטומאטית, ניתן אף לחפש אתרים ל"חילופי קישורים" ולראות מה הם מציעים. חשוב לדעת כי קישור חד כיווני, כלומר קישור לאתר שלך שאינו מפנה בחזרה לאתר המקשר, עדיף על פני קישור דו כיווני. מנועי חיפוש יודעים לזהות קישורים דו כיווניים, ולכן אם לאתר יש קישור מאתר אחר ללא לינק חוזר, כמו לדוגמא קישור מאינדקס, הדבר מהווה משקל רב יותר בעיני מנוע החיפוש ומשפר את הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש.

  רשימות של אינדקסים שבהם תוכלו להוסיף את אתרכם החדש

  מלבד רישום לאינדקס, דרך נוספת ליצירת לינק ללא לינק חוזר הינה "הפצת מאמרים" – שליחת מאמרים בעלי תוכן מעניין, מקורי ובעל ערך מוסף, לאתרים שירצו לפרסם אותו וכן יפנו את הגולשים לאתר המקור של המאמר.

  לחברת SEO972 ניסיון מוכח בתחום, תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך וצור איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר בחינם לקידום האתר שלך!
  Tags: הוספת קישור, קידום באינדקסים, רישום אתרים במנועי חיפוש, השגת קישורים חיצוניים לאתר