• הקמת אתר אינטרנט – כל השלבים

  SEO972 קידום אתרים על מנת להפיק את מירב הפרסום שאתר יכול להניב עבור העסק שלך, יש להשקיע הרבה תכנון מקדים ומקצועי בבנייתו. על מנת לבנות אתר איכותי שיביא אליו תנועת גולשים רבה, כדאי ליישם את התהליך הבא:

  1. קביעת מטרות – שלב זה הוא הראשוני וההכרחי לבניית אתר מצליח. הגדרה טובה של מטרות, כמו קידום רעיון, שיווק עסק או הגדלת נפח המכירות, תסייע בבניית אתר שיוכל לממש אותן.

  2. סקר שוק – טרם תחילת בניית האתר מומלץ לערוך סקר שוק על מנת לגלות את נקודת הפתיחה של העסק שלכם. חשוב לגלות מיהם המתחרים של העסק שלכם ולבדוק האם יש להם אתרים וכיצד הם נראים, לבחון את קהל היעד שלכם ושל המתחרים וכיצד האתר יכול לפנות אליהם, והאם ישנה אפשרות לפרוץ לשווקים חדשים באמצעות האתר.

  3. בחירת שרת – בחירת שרת איכותי ואמין תאפשר פעילות רציפה של האתר ללא קריסות, וגלישה קלה ומהירה עבור המבקרים.

  4. קידום האתר באמצעות מילות מפתח – מילות מפתח הן כלי קריטי לקידום האתר במנועי חיפוש ומשיכת תנועת גולשים אליו. על מילות המפתח להיות כאלו שלדעתך אנשים ישתמשו בהן על מנת לחפש את העסק/המוצר שלך ומתארות את תוכן האתר בצורה הטובה ביותר, כדאי להשקיע זמן בבחירתן.

  5. בניית תוכן האתר – תוכן מקורי, אמין, מקצועי, רהוט, קל לקריאה ורלוונטי הוא חלק חשוב מאוד מהאתר. כמו כן יש לשלב בתוכן מילות מפתח, כפי שתוארו לעיל, שימשכו אליהן תנועת גולשים רלוונטית.

  6. עיצוב – מראה האתר הוא זה שנותן את הרושם הראשוני לגולשים, וכידוע רושם ראשוני קובע! העיצוב צריך להיות עקבי למטרות האתר ולשקף היטב את המוצר או השירות שהעסק שלך מציע. כמו כן על העיצוב להיות נעים לעין ונוח לתפעול. יש להשקיע בבניית תפריטים נוחים לשימוש ופעילות תקינה של כל הקישורים והעמודים שיספקו לגולשים חוויית גלישה מהנה. כמו כן כדאי להשקיע בטקסטים המעודדים את הגולשים לפעולות ולהמשך הגלישה.

  7. קידום אתרים – גם אם עקבתם אחר השלבים לעיל באופן מדויק ונכון ובניתם אתר אסתטי ונוח לשימוש, ללא הקידום הנכון במנועי חיפוש פשוט לא תהיה תנועת גולשים אליו. ישנן טכניקות רבות לקידום אתרים, וקיימות חברות רבות המציעות שירותים מקצועיים ואיכותיים לקידום אתרים שכדאי להיעזר בהן על מנת להבטיח דירוגים טובים במנועי חיפוש.

  8. שיווק ופרסום האתר – ישנן דרכים קלות ומהירות לשווק את האתר שלכם לציבור הגולשים ברשת. ביניהן רישום לאינדקסים, פרסום מאמרים באתרים אחרים ויצירת קישורים לאתר שלכם, פורומים, בלוגים ועוד רבים אחרים שמטרתם להביא את האתר שלכם לעיני הציבור וליצור בו עניין ותנועת גולשים.

  9. מעקב מתמיד וחתירה לשיפורים – לעולם אין לנוח על זרי הדפנה. חשוב באופן מתמיד לנטר אחר הפעילות באתר: מעקב סטטיסטי אחר כמות הכניסות, מהו היקף תנועת הגולשים הטובה באתר ומה מקורה, זמן שהייה, נאמנות מבקרים ועוד. כל אלו יאפשרו לאתר את החוזקות והחולשות של האתר, ולפעול לשיפורו.

  לחברת SEO972 ניסיון מוכח בתחום, תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך וצור איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר בחינם לקידום האתר שלך!
  Tags: הקמת אתר, קידום אתר, בניית אתר האינטרנט